Skip to Content

Аквааеробіка та пляжний волейбол

23 липня на березі річки Лімниці в мікрорайоні Хотінь відбулись змагання з пляжного волейболу. Також центр провів для відпочиваючих на березі річки заняття з аквааеробіки*.

Спорт для всіх
Спорт для всіх

В турнірі з пляжного волейболу взяло участь вісім команд, сформованих відпочивальниками. Серед них були команди господарів майданчика - хотіньчан, а також мешканців с.Новиці, калуських медиків та ін.
Подарунками від спонсорів були нагороджені команди "Верби" і "Спека", які посіли відповідно перше і друге місце. Також учасники переможці та призери були нагороджені грамотами від центру "Спорт для всіх".

https://www.youtube.com/watch?v=cRc3iwyqN3E
______________________
*Аквааеробіка - це поняття походить від двох слів - аква (у перекладі з латині - вода) і аеробіка (комплекс вправ з елементами хореографії, які виконуються під музику).
Саме на основі танцювальних рухів виконуваних під ритмічну музику у воді і будуються заняття по аквааеробіці. Відмінність від всіляких різновидів аеробіки і шейпінгу полягає лише у водному середовищі, що в даному випадку має визначальне значення.
Замість традиційних в шейпінгу вправ на переміщення, упор і стрибки, заняття аквааеробікою будуються на подоланні опору води. У побудові вправ використовуються загальні принципи занять аеробікою: розминка - основний комплекс - опрацювання "проблемних" зон - розтяжка.
Вода володіє властивостями, що надають унікальну дію на організм. Найважливіші з них - це виштовхування, опір і гідростатичний тиск.