Skip to Content

Молитва за Україну

У суботу, 9 серпня, Калуський міський ЦФЗН "Спорт для всіх" організував для калушан мандрівку на гору Хом’як, на вершині якої встановлено статую Пресвятої Богородиці.

Спорт для всіх

Як зазначив директор центру Олег Нижник: "З давніх часів русичі-українці прибігали під Покров Діви Марії, щоб уберегтися від лютих орд ворогів і зайд, які топтали нашу землю. Й сьогодні, коли нова дика орда стоїть на кордоні в очікуванні наказу свого кремлівського хана, щоб знову почати шматувати нашу Вітчизну, калушани разом з усіма українцями від Львова до Луганська знову прибігають до Стіп Небесної Матері з молитвами про мир й торжество правди на українській землі."

Більш ніж півсотні прихильників здорового способу життя під проводом Василя Худина швидко підкорили красуню Горган, висота якої становить 1542 м.
На вершині, біля Стіп Богородиці, було складено щирі молитви за мир в Україні й перемогу українського народу над усіма неправдами й супротивниками.
На зворотній дорозі калушани також відвідали полонину Хом’яків, де їх почастували бриндзою та будзом.
Ця коротка, одноденна мандрівка залишила у душі кожного учасника після себе море чудових вражень, незабутніх краєвидів, трохи фізичної втоми й ще більше внутрішнього миру… й надію, що молитви українців за заступництвом Діви Марії скоро будуть почуті й вислухані Небесами.

Оцінено (3 голосів)