Skip to Content

Відбувся турнір з міні-футболу, присвячений Дню студента.

14 листопада 2013 р. на майданчику з штучним покриттям біля ЗОШ №1 відбувся турнір з міні-футболу присвячений Дню студента.

 

Взяти участь у турнірі зголосились 4 команди,а саме:
"КПК"-Калуського політехнічного коледжу;
"КЕПІТ"-Калуського коледжу економіки,права та інформаційних технологій(що діє на базі калуської філії Тернопільської академії народного господарства);
"ВПУ №7"-Вищого професійного училища №7;
"ККіМ"-Калуського коледжу культури і мистецтв .
Перед початком турніру привітав учасників з прийдешнім святом директор Калуського МЦФЗН "Спорт для всіх",який наголосив,що українцям для того,щоб бути, справді, сильною нацією, необхідно вести здоровий спосіб життя. Також Олег Нижник закликав студентів попрощатись з пагубною звичкою палити і додав:
"Щоб ви навіть не дивились в бік дівчат,котрі курять".

У запеклій напруженій боротьбі перемогу здобула команда Вищого професійного училища №7,яка обіграла команду-суперника - Калуського коледжу економіки,права та інформаційних технологій з рахунком 6:0.
За 3-4 місце в грі змагались команди Калуського коледжу культури і мистецтв та Калуського політехнічного коледжу. Гра звершилась з рахунком 4:3 на користь команди "КПК".
Призери турніру отримали грамоти від Калуського МЦФЗН "Спорт для всіх", а команда ВПТУ №7 -Кубок переможця турніру з міні-футболу серед студентів калуських навчальних закладів.