Skip to Content

Стартували змагання першості міста з набивання футбольного м'яча!

За весь час своєї діяльності калуський МЦФЗН "Спорт для всіх" побував практично в усіх двориках м.Калуша зі спортивно-оздоровчою програмою для дітей. Неодноразово проводились змагання зі стрибків на скакалці, з вуличного баскетболу (стрітболу), з дартсу, стрибків в довжину, натсільного тенісу, різноманітні естафети. Були і змагання "Мій улюблений спортивний майданчик", які проводились на майданчиках з антивандальними тренажерами.
А цього року міський центр "Спорт для всіх" вирішив завітати у найактивніші дворики міста із новим видом змагань - набивання футбольного м'яча.

 

Враховуючи той факт, що зараз учні перебувають на канікулах, організатори вирішили,що потрібно докладати усіх зусиль,щоб відпочинок дітей не зводився до проводження часу за комп'ютером.
Перші змагання стартували 29 жовтня у дворику на вулиці Пушкіна,13. Зібралось чимало охочих спробувати свої сили у цікавому виді змагань.
Слід зазначити,що не тільки хлопці зголосились взяти участь у змаганнях, було надзвичайно приємно бачити і дівчаток, які не гірше справлялись із поставленим завданням.
Кращий результат показала Брузів Ілона(27 разів)серед дівчат та Терлецький Арсен(53 рази)серед хлопців.
Переможців та призерів привітав директор центру Олег Нижник, вручивши їм грамоти.
Калуський МЦФЗН "Спорт для всіх" планує провести такі ж змагання і в інших двориках міста, а 15 листопада запрошує усіх спробувати свої сили у фіналі, який відбудуться на площі Героїв. Адже, важливо не тільки популяризувати такий прекрасний вид спорту як футбол, а й навчати дітей активно та цікаво проводити своє дозвілля.

Оцінено (2 голосів)