12 червня на стадіоні "Хімік" пройшов Х-ий спортивно-мистецький Фестиваль "Привіт літо!" для пришкільних таборів відпочинку калуських закладів оствіти.
Взяти учасить у спортивних змаганнях зголосились такі команди:
"Сонечко"(ЗОШ №5), "Літній" (ЗОШ №6),
"Барвінок" (ЗОШ №7), "Хотінь" (ЗОШ №9),
"Водограй" (школа ліцей №10), "Іскорки" (гімназія).

Спорт для всіх

Змагання проводилось в 3-ох вікових групах: для учнів 5-6 класів було підготовано спортивний конкурс "М'яч по колу", для 7-8 класів - "Скакалка по колу", для старших класів - естафету "Переклади кубики".

Таким чином, у віковій групі 5-6 класів першість здобула команда калуської гімназії "Іскорки", друге місце посіла команда "Барвінок", а третє - "Водограй".
У змаганнях серед 7-8 класів кращими були представники ЗОШ №3- "Горицвіт", друге місце посіла команда "Веселка", а третє - "Іскорки".
В естафеті "переклади кубики" перемогла команда ЗОШ №3- "Горицвіт", друге місце зайняла команда "Водограй" і третє - "Барвінок".

У фіналі за результатами 3-х попередніх конкурсів ІІІ місце посіла команда калуської гімназії "Іскорки", ІІ-ге - команда ЗОШ №3"Горицвіт" і ІІІ-тє команда ЗОШ №7 "Барвінок".
Переможці та призери були нагороджені призами від Калуського МЦФЗН "Спорт для всіх" та грамотами від Управління освіти.