Skip to Content

Відбувся міський етап замагань "Мама, тато, я - спортивна сім'я"

Калуський МЦФЗН «Спорт для всіх» серед основних завдань на сьогоднішній день бачить формування свідомої потреби до занять фізичною культурою у колі сім’ї. Саме з цією метою 16 квітня на стадіоні «Хімік» було проведено змагання для активних сімей Калуша.
Захід відбувся в рамках Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато,я – спортивна сім’я».

Спорт для всіх

Команда формувалась з трьох учасників: батька, матері і дитини віком до 10 років. В програму змагань входили комплексні естафети, в яких були задіяні всі члени сім’ї.

Таким чином, спільно долаючи всі перешкоди, ІІІ місце зайняла сім’я Мудрик, друге – сім’я Пилипчак, а переможцем стала сім’я Король, яка і буде представляти місто Калуш на обласному етапі змагань.

Спорт для всіх

З привітальним словом виступив директор центру Олег Нижник. Переможців було нагороджено кубком, крім того всі учасники отримали цінні призи, грамоти та абонемент на 8-ми разове відвідування басейну «Посейдон» у 2013 році.
Організатори заходу висловлюють щиру подяку за фінансову підтримку Управлінню в справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту, а також: мережі магазинів "Копійочка",торговій мережі "Терези", крамницям "Електрошик" та "Динамо" .

Оцінено (6 голосів)