Skip to Content

Розпочинається чемпіонат міста із скіпінгу

 З 1 грудня 2011р по 22 лютого 2012р буде проводитися міжгалузевий чемпіонат міста з стрибків через скакалку, фінальні змагання відбудуться 23 лютого 2012р. на шосту річницю з часу створення Калуського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для Всіх».

Загальне керівництво по підготовці, організації та проведенні змагань здійснюватиме КМЦФЗН «Спорт для всіх».
До участі в змаганнях допускаються жінки та дівчата в таких вікових категоріях: 18 - 25р., 26 – 30р., 31 – 35р., 36 – 40р., 41 – 45р., 46 – 50р., 51 – 55р., 56 – 60р.

Користь від скакалки

Назва “skipping” походить від англійського “ськіп” - стрибати, підстрибувати. Цим новомодним словом названа сама як там не є наша, до болю знайома, скакалка. У США і Європі разом з модою на здоровий спосіб життя ськіпінг придбав популярність і розвивається як вид спорту з 80-х років вже минулого століття.

Як всім відомо, що жодне тренування боксера або баскетболіста не обходиться без стрибків з скакалкою. Це нехитру вправу розвиває витривалість, укріплює серцево-судинна і дихальна системи, розвиває стрибучість, допомагає позбавитися від жирових запасів, укріплює м'язи ніг, робить фігуру стрункою і привабливою.

Заняття з скакалкою перевершують велосипед, теніс і плавання. Середня людина вагою близько 70 кг за годину вправ з скакалкою витрачає до 720 калорій (при 120-140 стрибках в хвилину).

Скакалка - це просте тренування, доступне кожному в будь-якому місці і у будь-який час. Це один з кращих, якщо не найкращий, метод підвищення рівня фізичної підготовки, що майже не має яких-небудь меж або обмежень.

З скакалкою в руках можна не тільки в думках, але і "м’язово" пригадати дитинство зі всіма його іграми і забавами. Але якщо в дитинстві ви не замислюватися про величезну користь, яку приносять здоров'ю стрибки, то зараз, узявши скакалку в руки, керуйтеся саме цим.

Стрибки з скакалкою по ступеню ефективності для схуднення порівнянні тільки з бігом. Якщо ви не маєте можливості і часу здійснювати щоденну пробіжку, настійно рекомендуємо включити стрибки в комплекс звичайної ранішньої гімнастики.

  Доктор Кенет Купер, батько сучасної фізіологічної науки, стверджує, що десять хвилин занять з скакалкою надають на серцево-судинну систему ефект, рівний ефекту, отриманому при подоланні на велосипеді 2 миль протягом 6 хвилин, або за 12 хвилин плавання, або за два сети тенісу, або при бігу на одну милю. Це вельми важливо в нашому динамічному світі, де кожна хвилина безцінна, тому постарайтеся приділити скакалці хоча б  10 хвилин. Це дозволить вам прискорити вдосконалення фігури, а також значно укріпити діяльність серцево-судинної і дихальної систем. Важливою умовою при цьому є рівномірний розподіл навантаження. Почніть стрибки в спокійному темпі, поступово збільшуючи його. Такий ритм вправ з скакалкою сприяє стимуляції кровообігу. Не забувайте робити хвилинні перерви для відпочинку м'язів і відновлення дихання.

Повернувшись в дитинство всього на 10 хвилин, ви отримаєте заряд бадьорості на цілий день!
 

Оцінено (5 голосів)