Skip to Content

Переможця визначено

17 листопада 2011 року в спортивному залі ДЮСШ «Сокіл», що по вул. Литвина 2 відбувся турнір з міні - футболу серед збірних команд вищих та середніх навчальних закладів м. Калуша.

Цей турнір започатковано з метою щорічного його проведення, основним завданням є – популяризація здорового способу життя серед молоді, збереження та зміцнення здоров’я, розвитку основних фізичних якостей та рухливих здібностей, підготовленості студентської молоді України.
В турнірі з міні - футболу взяли участь 3 команд:
1 – ВПУ №7;
2 – Коледж культури;
3 - Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій.
Перемогу з досить відчутною перевагою здобула команда вищого професійного училища №7 (6 очок), другими стали команда калуського коледжу культури (3 очка) та третє почесне місце здобула команда калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій (о очок)
Переможці та призери змагань почули святкове привітання від директора КМЦФЗН «Спорт для всіх» Нижника О.Б. та директора ВПУ №7 Мельника В.І.
Команда переможець та призери змагань нагороджувалися кубом та грамотами КМЦФЗН «Спорт для всіх».