Skip to Content

Фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

 

12 – 15 травня відбувся фінальний Всеукраїнський фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Захід був організований Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Державної служби молоді та спорту України.

У 2011 році на всіх етапах змагань взяли участь понад чотири тисячі сімей. Сім’я Кзимишина Михайла з м. Калуша представляла Івано – Франківську обл. в даних змаганнях, і виборола почесне 4 місце.
Всього прийняло участь – 18 сімей.
Сім’ї-учасниці змагалися у спритності, влучності, кмітливості – в спортивних естафетах та у спортивній вікторині.
Захід проводився з метою привернення уваги держави та громадськості до проблем формування здоров’я, популяризації здорового способу життя в колі сім’ї та родини, організації активного сімейного дозвілля, підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення.

Для того, щоб стати чемпіоном, треба оволодіти майстерністю перемагати. З перших кроків у спорті, підіймаючись сходинками майстерності, готуючись до штурму спортивних висот, завжди мрійте про перемогу, і ця мрія буде вічним двигуном, який не дасть вам зупинитися.

 

Оцінено (1 голос)