Skip to Content

«Якщо дитина бігає і грається – їй здоров’я усміхається!»

Posted in

 

 

11.10.2010р. у дитячому садку "Росинка" та 15.10.2010р. та у ДНЗ  «Журавлик» проводилися спортивно - розважальні змагання «Спорт для Всіх - у гостях в дитячому садку»

Загальне керівництво підготовкою, організацією та проведенням змагань здійснює КМЦФЗН «Спорт для всіх» та керівництво ДНЗ. Безпосереднє керівництво покладалося на журі змагань.
  Програма змагань складалася з таких рухливих ігор та естафет:
1) Гра «Перекинь м’яч через сітку»;
2) Гра «М’яч середньому»;
3) Естафета «Тунель»;
4) Гра «Збудуй хатку для ведмедя»;
5) Гра «Вудочка»;
6) «Перетягування линви»;
7) Естафета «Кенгуру».

У змаганнях у дитячому садку "Росинка" взяли участь команди старшої групи - команда «Усмішка» та команда «Дружба», а у ДНЗ «Журавлик» команди - «Волошка» та «Первоцвіт».  

Переможці змагань визначалися за кращим результатом показаними всіма учасниками змагань.Учасники змагань показали гарну спортивну підготовку, спортивний характер, та гарний змагальний настрій. Головний суддя змагань Олег Нижник оголосив слідуючі результати змагань: 
  1 місце із загальною кількістю 10 балів розділили між собою команди «Волошка» та команда «Первоцвіт» - ДНЗ "Журавлик", а у ДНЗ "Росинка" - команди «Усмішка» та «Дружба» теж розділили між собою 1 місце.
 

Переможці та призери змагань нагороджувалися солодкими призами, грамотами та роздатковим матеріалом від КМЦФЗН «Спорт для всіх». 

Оцінено (3 голосів)