Skip to Content

Нам виповнилось 4 роки!!!

Posted in

 4 річниця

          Традиційно в день захисника вітчизни КМЦФЗН  "Спорт для всіх" відзначає і своє свято, а саме свій День народження -  4 річницю. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
         Керівництво щиро вітає своїх працівників і бажає і надалі з честю продовжувати традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше –  створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів міста - це пріоритетне завдання КМЦФЗН "Спорт для всіх".

           Отож бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях. 

 

Директор КМЦФЗН "Спорт для всіх" 

Нижник О.Б.

Оцінено (26 голосів)