Skip to Content

Стартував фестиваль "Здоровим бути модно"

Стартував фестиваль "Здоровим бути модно"

Стартував фестиваль "Здоровим бути модно" в якому беруть участь працівники засобів масової інформації Калущини. Цьогоріч традиційна спартакіада серед представників четвертої влади присвячена професійному святу Дню журналіста проводитемиться в декілька етапів з метою популяризації здорового способу життя. Перший етап відбувся напередодні свята Дня журналіста на міському стадіоні.

В спортивних баталіях взяли участь представники газет "Вісті Калущини", "Дзвони Підгір'я", "Вікна", Державної студії "Калуське міське телебачення" та телерадіокомпанії "Незалежність". Змагання проходили в дружній,добродушній обстановці, адже основна мета не перемога, а участь, здобуття позитивних емоцій, заряд бадьорості і енергії для плідної праці на журналістській ниві з розумінням того, що здоров'я не можна купити, його треба зберегти та примножити власними зусиллями.  Визначилися цього дня кращі в таких видах спорту: настільний теніс, дартс, стрільба з пневматичної гвинтівки, гирьовий спорт,  підтягування,надування повітряної кульки. Після першого етапу попереду в загально-командному заліку працівники ДС "Калуське міське телебачення", другі газета "Вікна", третю сходинку розділили "Дзвони Підгір'я" та "Вісті Калущини".

На наступних етапах змагання проводитимуться у плаванні, стрітболі,перетягуванні линви, рибній ловлі. Підсумки фестивалю підбиватимуться напередодні Дня фізичної культури у вересні місяці.

Оцінено (2 голосів)