Skip to Content

Рух заради здоров`я.Спортивне орієнтування.

8 квітня відбулися міські змагання зі спортивного орієнтування "Рух заради здоров`я" з нагоди Всесвітнього дня здоров`я.Організували та провели ці змагання КМЦФЗН"Спорт для всіх" та тренери-викладачі спортивного орієнтування СДЮШОР управління освіти.
Проходило дане дійство в житливому мікрорайоні нашого міста:вул.В.Стуса(парні номери будинків),вул.Січових Стрільців(непарні),вул.Пушкіна(непарні).
До участі були запрошені всі бажаючі школярі.Всього взяло участь 46 юнаків та дівчат,які були розділені на дві вікові категорії-12 та 16 років.
Для молодшої вікової групи було завдання знайти 6 контрольних пунктів і найкраще з ним впоралися: серед дівчат-Поліщук Леся-учениця ЗОШ №3;серед хлопчиків-Креховецький Назар-учень ЗОШ №7.
Завдання старшої вікової групи(16 років) було трохи складніше,адже їм необхідно було знайти 9 контрольних пунктів і найшвидше та без помилок справилися з цим:Бойко Марія-учениця ЗОШ №1;серед юнаків-Моспан Сергій-учень ПТУ.
Переможці та призери отримали медалі від спонсора змагань крамниці "Ваш карниз" та грамоти Калуського МЦФЗН"Спорт для всіх".

Оцінено (1 голос)